איזה ציוד כושר אתם באמת צריכים כדי להתאמן בבית?

הביטוי אורח חיים בריא הוא כבר מזמן לא רק סיסמה או מטרה, אלא שבשנים האחרונות הביטוי הפך לדרך חיים. רבים מאתנו בוחרים בדרך חיים בריאה, נכונה ומדויקת, כשבין היתר חשוב להזין את הגוף בוויטמינים ומאכלים בריאים, ולשמור על כושר.

השגרה העמוסה, העבודה, הילדים והצורך לפרנס את המשפחה עשויים לעיתים להוות אתגר בעבור מי שמעוניין להתאמן ולשמור על שגרת אימונים רציפה, לכן לא מעט אנשים בחרו בשיטת האימון הביתי, כך הם יכולים להתאמן באיזו שעה שירצו, באיזה יום שיבחרו ובסביבה הפרטית שלהם. אם גם אתם מעוניינים להתאמן בבית, ולהעניק לעצמכם סביבת אימון אידיאלית, אלה הפריטים שיסייעו לכם ליצור אימון אפקטיבי:

ציוד כושר לבית

משקולות

אחד מסוגי האימונים החיוניים ביותר בעבור מתאמנים הוא אימון כוח, כשכיום יש מגוון רחב של אימוני כוח שניתן לבצע בבית. בין האלמנטים הרלוונטיים ביותר לאימונים הללו אלו משקולות, עמן ניתן לווסת את עצימות האימון, לבצע תרגילים לחיטוב הגוף ולפתח את השרירים. אם אתם בתחילת הדרך, תוכלו לרכוש משקולות יד השוקלות 3 ק"ג, ואם אתם בשלבים מתקדמים, הרי שתוכלו לרכוש משקולות בהתאם לרמת הכושר הגופני שלכם. כך או כך, מדובר בפריט שאתם חייבים להחזיק בבית.

הליכון חשמלי

אימוני אירובי הם אימונים לא פחות חשובים מאימוני כוח, כשהדרך האידיאלית ביותר לבצע אותם היא באמצעות הליכון חשמלי עמו תוכלו להתאמן באופן מגוון ובעצימות משתנה. הוא נהדר בעבור אנשים שרוצים לבצע הליכות כמו גם בשביל מי שרוצה לשפר את מיומנויות הריצה שלו, ולכן הוא מהווה פריט חובה בעבור מי שמעוניין להתאמן בביתו.

אגב, תוכלו להתאמן ולרוץ על ההליכון תוך כדי צפייה בטלוויזיה.

מזרן לאימון

בין אם תרכשו מזרן יוגה או מזרן ייעודי לתרגילי רצפה, אין ספק שזהו פריט נחוץ לאימונים. כיום יש מגוון רחב של מזרוני אימון, כשההבדלים בין המזרנים הם בין היתר בשל העובי והגודל של כל מזרן. רכשו מזרן ייעודי לאימונים, כך תוכלו לבצע תרגילי רצפה לחיטוב הגוף מבלי להיפצע או לסבול מכאבי גב.

ציוד כושר לבית

מכשיר לכפיפות בטן

מכשיר לכפיפות בטן מהווה מוצר נהדר בעבור מתאמנים שרוצים לחזק את שרירי הבטן, החזה, הגב והכתפיים, כשהמכשיר יעניק לכם תמיכה מלאה במהלך התרגיל ויאפשר לכם להתאמן באופן יעיל וממוקד.

מדרגה אירובית

מדרגה אירובית היא מוצר נהדר לאימוני אירובי, היא מאפשרת לשפר את הקואורדינציה וניתן לבצע עמה מגוון רחב של תרגילים לחיזוק הגוף, חיטוב ושיפור סיבולת לב ריאה. מדובר במוצר זול יחסית, אותו ניתן לאחסן בקלות – לכן, אל תוותרו עליו במהלך האימונים הביתיים.

 

החלטתם להתאמן בבית? רכשו ציוד ספורט מגוון שיסייע לכם לבנות אימון אפקטיבי, יעיל וממוקד. רצוי להתייעץ עם מאמן כושר מקצועי, ולבנות יחד איתו תכנית אימונים אישית המותאמת לציוד הכושר שיש ברשותכם. כך תוכלו לשמור על אורח חיים בריא, להתאמן בשעות ובימים שנוחים לכם ולא לפספס אימונים שבועיים. בהצלחה!

נגישות