מתאמנים קשה: תוכניות הרדיו של גלי ישראל יכולות להנעים את זמנכם

כיום, יותר ויותר אנשים מודעים לתרומה של כושר גופני לחיזוק הגוף, להרזיה ולבריאות: לכן הם עוסקים בענפי ספורט שונים או בפעילות גופנית בעצימות משתנה. אם אתם מבצעים אימונים ספורטיביים, כמו למשל רצים על הליכון בבית או בחדר הכושר, הולכים הליכה ספורטיבית על הטיילת או מרימים משקולות ומבצעים פעילות אירובית – תוכלו להעביר את זמן האימון בכיף עם תוכניות רדיו של גלי ישראל.

גלי ישראל היא תחנה המשדרת מאזור יהודה ושומרון ואפשר להאזין לה בתדרים 94 FM באזור המרכז, ו-89.3 FM ו-106.5 FM באזור ירושלים. התוכניות שמציעה התחנה מעניינות במיוחד, ואם אתם רוצים למצוא את התחנה בקלות – האזינו לרדיו גלי ישראל באינטרנט.

האזנה לרדיו און ליין חוסכת זמן יקר של חיפושים אחר תחנות רדיו ואפשר להוריד אפליקציה כמו רדיוהד שתספק לכם מיד את התחנה ותציע חיבור לבלוטות', כיבוי אוטומטי של האפליקציה, קביעת טיימר לכיבוי האפליקציה או להאזנה לתוכניות מעניינות קבועות וכולי.

אז איזה תוכניות מעניינות תוכלו למצוא? הנה כמה אפשרויות טובות:

תוכנית הבוקר של דליק וולניץ'

דליק וולניץ' הוא מנחה לבבי שכל אחת ואחד מכירים. דליק עוסק בענייני היום ומציע תוכנית בוקר מעניינת שבה אפשר להתעדכן במה שקורה ולשמוע ראיונות עם אנשי מקצוע שמדברים אודות נושאים מגוונים ומעניינים.

אבי רצון בבוקר

אימון בוקר יכול להתחיל גם עם התכונית של אבי רצון שמדבר על אקטואליה ומשוחח עם מאזינים על משבע בבוקר עד שמונה.

עצם העניין

תוכנית שמגיש שרון גול, עיתונאי ובוגר בית האח הגדול. בתוכנית הוא עוסק בעיקר בפוליטיקה משום שהוא עצמו כבר הספיק להיות חבר כנסת ולהביע את דעתו על כל מה שקורה על המפה הפוליטית.

מרכז העצבים

כדי לקבל מרץ בזמן אימון אפשר פשוט להאזין לתוכנית 'מרכז העצבים' בה משוחח מושיקו פסל עם מאזינים אשר מביעים את דעתם על מה שקורה בישראל ובעולם. כך אפשר לקבל זריקת מרץ לאימון.

מתאמנים קשה: תוכניות הרדיו של גלי ישראל יכולות להנעים את זמנכם

צליל מכוון

אם פשוט בא לכם להנות ממוזיקה ישראלית טובה תוכלו להאזין בין 14:00-16:00 לתוכנית 'צליל מכוון' שמספקת שעתיים של מוזיקה טובה.

יומן הצהריים עם מתן פלג

עוד בזמן הרמת משקולות או עבודה על קוביות בבטן: אפשר להאזין ליומן הצהריים עם מתן פלג בו תקבלו דיווחים אודות מה שקורה בארץ במשך היום בתוספת דיונים בנושאים בוערים כמו בריאות, כלכלה, פוליטיקה וכו' .

התכנית של הרב שמואל אליהו

'תכנית כהלכה' של הרב שמואל היא תכנית רוחנית ומרתקת שעוסקת בהלכה, שאלות של מאזינים, פתרון חלומות ועוסקת בנושאים כמו כשרות, שירות צבאי, תפילות וברכות ושאר נושאים מעניינים.

אל כל אלה נוספים מגוון רחב של שידורים, תוכניות, שיחות, מוזיקה, דיווחים וכל מה שכדאי ומעניין לשמוע בזמן אימון ספורטיבי.

נגישות