מחפשים בשר איכותי לבניית מסת השריר? בקרו במעדני גורמה

בשר איכותי

שריר הוא למעשה מסה, כאשר הפעולה היחידה שכל שריר עושה הוא כיווץ והרפייה. בגוף האדם יש שלושה סוגים של שרירים – שריר חלק, שריר לבבי ושריר משורטט. על מנת להעלות מסת שריר, נדרש להפעיל את כל קבוצות השרירים באמצעות תרגילים ייעודים וכן תזונה ייעודית הכוללת מזון כמו חלבון אך גם בשר. למעשה, לבשר יש משמעות דרמטית בכל הקשור לעלייה במסת השיר מאחר ובבשר יש ברזל כמו גם מינרלים אשר תורמים לעלייה בנפח השריר. אם עד לפני מספר שנים היכולת לבצע רכישה של בשר איכותי הייתה מורכבת למדי, כיום באמצעות מעדני גורמי תוכלו לבצע הזמנה של בשר איכותי שיסייע לכם לבנות תפריט תזונה בהתאמה אישית ותוך שימת דגש על רמת איכות יוצאת מהכלל.

בשר איכותי לבניית שריר – מבלי לצאת מהבית

רשת מעדני גורמה נחשבת לאחת מהרשתות המובילות בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בביקורות המצוינות אותן קיבלה בעקבות אספקה של בשרים מובחרים שנבחרים בקפידה לטובת הלקוחות. לרשת מספר סניפים כאשר אחד הסניפים הוא אטליז בבאר יעקב אשר מאפשר לכם לבצע רכישה של בשרים מובחרים, בעלות נוחה ואפילו עם משלוח עד הבית.

מדובר בהזדמנות מצוינת עבורכם כמתאמנים להכניס לתזונה שלכם חלבון איכותי המספק לא רק יכולת לבנות את מסת השריר אלא גם מספק אנרגיה לטובת בנייה של חלבונים, ובהתאם לכך יצירה של תוכנית תזונה בהתאמה אישית אשר מביאה בחשבון את הצרכים שלכם כמתאמנים וכן מספקת לכם את מנת החלבון היומית הדרושה לטובת בניית מסת שריר ובהתאם לכך גם חיטוב ועיצוב הגוף. לתזונה יש מרכיב משמעותי מאוד בכל הקשור ליכולת להגשים את המטרות של בניית מסה ועל כן הקפדה על צריכה של בשר איכותי היא חיונית לטובת שמירה על הבריאות, ויסות אנרגטי נכון וכן יכולת להתאושש מאימון לאימון, בזכות בשר אותו ניתן לרכוש דרך מעדני גורמה.

כמה בשר מומלץ לאכול בשביל לבנות מסת שריר?

צריכה של בשר היא חיונית לכל מתאמן, אולם צריך להבין כי צריכה של בשר ושילוב שלו בתפריט צריך להתבצע בהתאם למשקל, יעדים גופניים וכן שימת דגש על מעקב אחר עליית מסת השריר. על כן, בשביל לצרוך את הבשר בצורה מיטבית רצוי לקבוע תור אצל דיאטנית מוסמכת אשר תדע לספק לכם מענה מבחינת תמהיל תזונתי המותאם לצרכים שלכם ולהישגים הספורטיביים, כל זאת מתוך מטרה ליצור מענה מדויק מבחינת צריכת הבשר לצד חלבון וכן מינרלים נוספים שנועדו להוביל בסופו של דבר לבנייה נכונה של מסת שריר ואף שמירה עליה, כחלק מתמהיל המשלב בין תזונה נכונה לבין מזון איכותי אותו ניתן להזמין כאמור דרך רשת מעדכני גורמה שלה מספר סניפים וכן אתר רשמי המספק משלוחים לכל הארץ.

נגישות