האם עיסוי תאילנדי יכול לסייע בהקלה על כאבי שרירים?

מתאמנים בתדירות גבוהה ולא יודעים איך להקל על כאבי השרירים? תחושת הכאב והאי נוחות אחרי אימונים בעצימות גבוהה יכולה להיות בלתי נסבלת, ועיסוי תאילנדי הוא פתרון אפשרי מצוין לבעיה זו. אבל מהו בכלל עיסוי תאילנדי ומה כל כך מיוחד בו? המשיכו לקרוא ותגלו את כל התשובות המפתיעות שיגרמו לכם לרוץ לקבל עיסוי כזה בעצמכם.

מהו עיסוי תאילנדי?

בניגוד לרוב העיסויים השונים שבהם אתם צריכים להיות פסיביים, עיסוי תאילנדי דורש השתתפות פעילה שלכם. זהו עיסוי לכל הגוף שמשלב בין היתר תנוחות ותנועות מעולם היוגה, תוך הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות כדי לשחרר מתח. קבלת עיסוי מעולה כמו במלון the cabin beach resort דורשת מומחיות רבה, וטכניקת העיסוי משלבת שימוש בידיים, בברכיים וברגליים. מה שמיוחד בעיסוי התאילנדי הוא שכשהמטפלים מותחים את השרירים שלכם, אתם יכולים ממש להרגיש את הכאב והמתח נעלמים, וזו חוויה מצוינת במיוחד לספורטאים.

יתרון לספורטאים

כאבי שרירים הם נפוצים מאוד בקרב ספורטאים, והעיסוי התאילנדי מציע יתרונות רבים:

 • הגמשת השרירים: בעזרת מתיחות יוגה, עיסוי תאילנדי יכול לשפר את הגמישות שלכם וכך גם את הביצועים הספורטיביים שלכם. בנוסף, הגמשת השרירים תאפשר לכם לנוע בחופשיות רבה יותר ולהפחית את הסיכון לפציעות.
 • התאוששות מהירה: סביר להניח שהשרירים שלכם כואבים במיוחד לאחר אימון אינטנסיבי או תחרות, והעיסוי התאילנדי יכול לספק להם את ההקלה הנדרשת. עיסוי תאילנדי מקדם זרימת דם טובה יותר, ומבטיח שהשרירים שלכם מקבלים אספקה ​​מוגברת של חמצן.
 • שיכוך כאבים: ספורטאים נלחמים לעתים קרובות במתח ובכאבי שרירים, ועיסוי תאילנדי מכוון לאזורים הבעייתיים במיוחד.
 • טווח תנועה משופר: עיסוי תאילנדי יכול להעלות את הפוטנציאל של הגוף שלכם ולעזור לכם להרחיב את טווח התנועה של השרירים שלכם.
 • מותאם לצרכים שלכם: עיסוי תאילנדי ניתן להתאמה אישית, והמטפלים יכולים להתמקד בקבוצות שרירים ספציפיות או באזורים הזקוקים לתשומת לב גבוהה יותר, כך שייתן מענה ויפתור כאבים ספציפיים בגוף שלכם.
 • מתאים לכל סוגי הספורט: ניתן להתאים את העיסוי התאילנדי לענפי ספורט שונים, מריצת מרתון, דרך קרוספיט ועד הרמת משקולות. לא משנה מהו הספורט שלכם, עיסוי תאילנדי יכול לספק את ההקלה והתמיכה שהגוף שלכם דורש.
 • השפעה לטווח ארוך: מטרת העיסוי התאילנדי הוא לא רק הקלה זמנית, אלא גישה לשמירה על הבריאות שלכם. שלבו אותו בשגרה כדי לחוות הקלה מתמשכת מכאבי שרירים ושיפור בביצועים לאורך זמן.

טיפים נוספים

 • תנו לגוף שלכם לנוח ולהתאושש בין אימון לאימון, ונסו לא להתיש אותו יותר מדי.
 • הקפידו על שנת לילה שתספיק כדי לצבור כוחות מחודשים ליום הבא.
 • שמרו על תזונה בריאה והקפידו על אכילת חלבונים במידה מספקת.
 • הקפידו על שתיית מים גם לאחר האימונים וגם במהלך היום.
 • הקדישו את החלק האחרון בכל אימון למתיחות כדי לשחרר את השרירים ולמנוע מהם לכאוב ביום למוחרת.

לסיכום

עיסוי תאילנדי הוא דרך מצוינת להקל ולשחרר את כאבי השרירים שספורטאים רבים מתמודדים איתם, כי הוא מקל על האי נוחות המציפה את הגוף לאחר האימונים האינטנסיביים. זוהי אומנם גם חוויה מרגיעה ומהנה, אבל יותר מזה היא חשובה כדי לשמור על הגוף ועל הבריאות שלכם, והיא זו שיכולה לעזור לכם להתאושש. לא משנה מהו הספורט שבו אתם עוסקים, אם אתם חווים כאבים שרירים בתדירות גבוהה, שקלו ללכת לעיסוי תאילנדי. ההנאה מובטחת.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות