מאמני כושר – נוסעים בין לקוחות כל היום? עסקת ליסינג פרטי תתאים לכם

עובדים בתחום אימון הכושר ונוסעים כל היום בין הלקוחות? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר למה כדאי לכם לקחת רכב מליסינג פרטי ולמה זו העסקה שהכי תתאים לכם בתור עצמאיים.

הסדר תשלומים נוח

בניגוד גמור לרכישת רכב בשוק הפרטי מיבואן או מישהו שמוכר את הרכב שלו, כאן אתם ממש לא צריכים להשיג את מלוא הסכום של הרכישה בידיים שלכם. לכן ליסינג פרטי הוא פתרון מצוין לעצמאיים, כי כל מה שתצטרכו לעשות זה לשלם תשלום ראשון, שגם העלות שלו גמישה יותר, ולאחר מכן תוכלו ליהנות מפריסת תשלומים נוחה מאד. זה בדיוק מה שהופך את העסקה הזו לנוחה מאד עבורכם.

אנחנו מבינים שבתור מאמני כושר אתם חיים על תזרים שוטף והדבר האחרון שאתם צריכים על הראש זה הפתעות ושינויים בעלות התשלומים. לכן, כשאתם לוקחים רכב בעסקה של ליסינג פרטי אתם מקבלים את היציבות והגמישות שאתם רוצים לקבל בתור עצמאיים, אל תשכחו שזה גם כך מאד קשה לנהל עסק בעצמכם.

מחיר זול

אם תבחנו את שוק הרכבים בכללותו תוכלו לזהות שחברות ליסינג מציעות עסקאות זולות יותר ביחס לשוק הפרטי. במיוחד אם אתם מאמני כושר שנוסעים כל היום בין הלקוחות ומוציאים לא מעט כסף על דלק, כאן יש לכם אחלה הזדמנות לחסוך אותו כבר ברכישה. בסופו של דבר, אנחנו רוצים שהרווח מהמקצוע שלכם יהיה כמה שיותר גדול וזו אחלה הזדמנות. כמובן שהעובדה שמחיר העסקאות הוא יותר זול לא מייתרת את הצורך בביצוע סקר שוק מקדים ובחירת העסקה המשתלמת ביותר עבורכם מאמני הכושר.

 

 

אחריות על הרכב

כשאתם לוקחים רכב בליסינג פרטי יש לכם בית וכתובת לפנות אליה בעת הצורך. רוב חברות הליסינג מספקות ללקוחות שלה אחריות במסלול קצוב או בהתאם לכמות הקילומטרים שנסעתם על הרכב. זה כמובן יכול לסייע לכם להרגיש רגועים מאד ולדעת שלא משנה מה יקרה לאוטו, יש לכם מעטפת שלימה של שירות שתספק לכם מענה לכל צורך שלכם.

מגוון רחב של רכבים

בניגוד ליבואנים, לחברות הליסינג יש מבחר גדול מאד של רכבים ואין שום סיכוי שאתם, מאמני הכושר, לא תמצאו אצלה את מה שאתם צריכים. החברות הללו מחזיקות רכבים של כל היבואנים והמותגים, רכבים משפחתיים גדולים, רכבים קטנים וחסכוניים, ג'יפים ועוד. כך תוכלו להשוות בין כל הרכבים ולאתר את זה שהכי מתאים לכם לכמות הנסיעות שאתם מבצעים.

שקיפות ושקט נפשי

כשאתם לוקחים רכב בליסינג פרטי אתם חשופים לכל הנתונים של הרכב ולספר הטיפולים שלו. ככל, חברות הליסינג מציעות אך ורק רכבים שעברו את כל הבדיקות הכי מחמירות שיש, ולו רק על מנת שאתם תוכלו להרגיש שקט נפשי ולהיות בטוחים. כך תוכלו לדעת היכן הרכב עשה טיפול, כמה טיפולים הוא עבר, האם יש לו בעיות כאלה ואחרות, הכל שקוף וידוע מראש.

אפשרות לשדרג בעתיד

בתום תקופת הליסינג נשמרת לכם הזכות לשדרג את הרכב שלקחתם לרכב יותר טוב. זה אומר שחברת הליסינג לא חושבת רק על כאן ועכשיו, אלא גם חושבת עליכם ביום שאחרי העסקה. זו בדיוק הסיבה שכדאי לכם, מאמני הכושר, לקחת רכב מליסינג פרטי ולהרוויח את השקט שנמצא גם אחרי העסקה.

לסיכום

אם אתם מאמני כושר שנוסעים כל היום בין הלקוחות וזקוקים לרכב שיספק לכם שקט נפשי ומענה לכל הצרכים שלכם, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לקחת רכב מליסינג פרטי.

נגישות