גם אתרים של מכוני כושר יכולים לשפר את חוויית המשתמש שלהם – הודות לשירותי CDN

אם אתם רשת של מכוני כושר, הצלחתכם תלויה בלקוחותיכם. אך במה תלוי העניין שהלקוחות יגלו בכם? היבט אחד, הוא שעניין זה בוודאות תלוי גם  בחוויית הלקוח שלהם. האם וכיצד האתר העסקי שלכם משתלב בכך? האם הוא תורם לחוויית לקוח חיובית כזו או פוגע בה? בהקשר זה, ישנו מושג שכדאי לכם להכיר – CDN. מה זה? כיצד משתמשים בכך? ומה היא התועלת העסקית של CDN?

להגיש תכנים באופן האופטימאלי

אז מהו CDN? מדובר על ראשי התיבות Content Delivery Network או Content Distribution Network. בהגדרה טכנית בסיסית, זו היא רשת שרתים אשר מספקת תכנים שונים למי שצורכים אותם. המטרה היא לספק את אותם תכנים, באופן היעיל ביותר, ללא עיכובים מיותרים. כאשר מדובר באתר עסקי, שירותי CDN מסייעים להבטיח שתכני האתר יוצגו לגולשים, תמיד בצורה הטובה ביותר. תקלות בתשתית האינטרנט במיקום גאוגרפי מסוים, התקפות האקרים על האתר, עומס יתר על שרת ספציפי – כל אלה לא יפריעו, מאחר ש-CDN הוא כאמור קבוצת שרתים, אשר פועלת ביעילות ביחד. אם שרת אחד עמוס, שרת שני תופס את מקומו. באופן זה, מקבלים כאן מענה לשתי דרישות בסיס, אשר הכרחיות לשם חוויית משתמש אופטימאלית לגולשים לאתר. האחת – שהאתר יהיה זמין. השנייה – שתכני האתר ייטענו במהירות מספקת. אז מדוע כל זה חשוב?

המשמעות העסקית

CDN יקדם עבורכם את התועלות הבאות:

  • השגת ושימור לקוחות – לקוח פוטנציאלי מתעניין במכון הכושר שלכם ומחפש את האתר שלכם באינטרנט. תודות ל-CDN, האתר ייטען עבורו בזריזות ויספק לו את כל המידע הדרוש. נזכיר, שהמתחרים שלכם נמצאים רק "במרחק קליק עכבר", מאותם לקוחות פוטנציאליים.
  • יכולת לעצב אתר מתקדם – CDN מקל על הפעלת אתרים מתוחכמים, בעלי תכנים מרשימים, אך “כבדים" יחסית לטעינה.
  • תדמית – תודות לכך, מקודמת עבורכם תדמית מתוחכמת ומקצועית.
  • קידום אתרים במנועי חיפוש – זמינות ויעילות האתר, תורמות למיקומו בתוצאות מנועי חיפוש.
  • עזר אבטחה – שרות CDN גם מסייע מול התקפות DDoS על אתרים. אלה התקפות אשר מנסות להציף את האתר בפניות מלאכותיות. עם CDN, ההתקפות למעשה מגיעות לרשת שרתי ה-CDN, אשר יודעת כיצד להתמודד איתן.

 

 

כמה מהיר זה מהיר מספיק?

חשוב להדגיש – המטרה איננה להשיג אתר כמה שיותר מהיר. יש נקודה מסוימת שמעבר לה אין תועלת עסקית בתוספת מהירות. כך ש-CDN מסייע להגיע למהירות האופטימאלית. אם עמוד ראשי של אתר נטען, למשל, בתוך עשר שניות, האם זה מהיר מספיק עבורכם? סביר שתאמרו שלא ובצדק. האם טעינה בתוך שנייה בודדת טובה מספיק? מבחינת העין והמוח, מהירות כזו נתפסת כטעינה כמעט מיידית. אז האם ישנו צורך בטעינה במהירות של עשירית שנייה? לא בהכרח. זה הרעיון. אבל את תחושת הטעינה המיידית, חשוב מאוד לספק לגולשים.

הכירו את GNS

GNS היא ספקית מקומית בולטת של שירותי ענן. זו היא חברה וותיקה, שפועלת מאז שנת 2001 ומציעה לעסקים מגוון שירותי ענן שימושיים. משלימים אותם, שרות ותמיכה אשר זמינים 24/7, על ידי צוות מהנדסי מחשוב תומכים. התמיכה זמינה עבורכם באמצעות טלפון, אימייל וצ'ט. GNS עובדת עם 13 חוות שרתים אשר פרוסות ברחבי העולם, כולל בישראל, באירופה, בארצות הברית, בקנדה ובמזרח הרחוק. תודות לתשתית איכותית ונרחבת זו, היא מסוגלת לספק זמני ביצוע ותגובה מצוינים. GNS מציעה שרות CDN, במחיר של החל מ-$29 לחודש.

לסיכום

אם כבר הקמתם אתר עסקי איכותי, הבטיחו שהוא מספק ללקוחותיכם את השרות הטוב ביותר. זאת, באמצעות שרות עזר מסוג CDN.

נגישות